Home Onze gemeente Nieuws Agenda Kerkdiensten Jeugdwerk ANBI Contact
31-12-2019 (Oudjaarsdag)19:30Niet bekend
Preekrooster 2019
Datum Tijd Voorganger
Januari
06-01-2019 10:00 Ds. H.P. de Goede/Werkendam
13-01-2019 10:00 Ds. J.H. Becker/Rotterdam
20-01-2019 10:00 Ds. W.A. Boer/'sGravendeel
27-01-2019 10:00 Ds. L.J. Lingen/Middelharnis
Februari
03-02-2019 10:00 Ds. H.P. de Goede/Werkendam
10-02-2019 10:00 Ds. J. Anninga/Heinenoord
17-02-2019 09:00 Ds. P.Rozeboom/Oldeboorn
24-02-2019 10:00 Ds. N.J.A van Exel/Den Bosch
Maart
03-03-2019 10:00 Ds. G.J. Smink/Schoonhoven
10-03-2019 10:00 Ds. H. Catsburg/Goes
17-03-2019 10:00 Ds. G.M. vd. Linden/Klundert
24-03-2019 10:00 Ds. W.A. boer/'s Gravendeel
31-03-2019 19:30 Ds. H.P. de Goede/Werkendam
April
07-04-2019 (Pasen) 10:00 Ds. D. Westerneng/’s-Gravenpolder
14-04-2019 10:00 Ds. H. Klink/Ouddorp
19-04-2019 (goede vrijdag) 19:30 T. Meyer/Puttershoek
21-04-2019 (Pasen) 10:00 Ds. J. Anninga/Heinenoord
28-04-2019 10:00 Ds. W. van Haften/’s Gravenzande
Mei
05-05-2019 10:00 Ds. J.C. van Westenbrugge/Hoek van Holland
12-05-2019 10:00 Ds. J. Griffioen/Nieuwleusen
19-05-2019 10:00 Ds. W.A. Boer/’s Gravendeel
26-05-2019 10:00 Ds. G.M. vd. Linden/Klundert
30-05-2019 (Hemelvaartsdag) 10:00 Ds.H. Klink/Ouddorp
Juni
02-06-2019 10:00 Niet bekend
09-06-2019 (pinkesteren) 10:00 Ds. P. Kranendonk/'s Gravendeel
16-06-2019 10:00 Ds. W.A. Boer/'sGravendeel
27-01-2019 10:00 Ds. G.J. Smink/Schoonhoven
23-06-2019 10:00 G.J. Smink/Schoonhoven
30-06-2019 10:00 H.P. de Goede/Werkendam
Juli
07-07-2019 10:00 Ds. H.P. de Goede/Werkendam
10-02-2019 10:00 Ds. J.C. van Westenbrugge/Hoek van Holland
14-07-2019 10:00 Niet bekend
21-07-2019 10:00 Ds. J.C. van Westenbrugge/Hoek van Holland
28-07-2019 10:00 Ds. W.A. Boer/’s Gravendeel
Augustus
04-08-2019 10:00 Ds. D. Smink/Alblasserdam
11-08-2019 10:00 Ds. G.M. vd. Linden/Klundert
18-08-2019 10:00 Ds. W. van Haften/’s Gravenzande
25-08-2019 10:00 Ds. J.C. van Westenbrugge/Hoek van Holland
31-03-2019 19:30 Ds. H.P. de Goede/Werkendam
September
01-09-2019 (Avondmaal) 10:00 Ds. N.J.A van Exel/Den Bosch
08-09-2019 10:00 Ds. T. Meyer/Werkendam
15-09-2019 10:00 Ds. W.A. Boer/’s Gravendeel/td>
22-09-2019 10:00 Ds. J.H. Becker/Barendrecht
30-09-2019 (Startzondag) 10:00 Ds. D. Westerneng/’s-Gravenpolder
Oktober
06-10-2019 10:00 Ds. H. Catsburg/Goes
13-10-2019 10:00 Ds. J. Anninga/Heinenoord
20-10-2019 10:00 Ds. vd. Griend/Ouddorp
27-10-2019 10:00 Ds. D. Smink/Alblasserdam
November
03-11-2019 10:00 Ds. H. Klink/Ouddorp
10-11-2019 10:00 Ds. P.H. Zaadstra/Kockengen
17-11-2019 10:00 Ds. J. Schep/Zuidland
24-11-2019 (Laatste zondag van het kerkelijk jaar) 10:00 Ds. E. Littel-van Dommele/Willemstad
December
01-12-2019 (1e advent) 10:00 Ds. W.A. Boer/’s Gravendeel
08-12-2019 (2e advent) (avondmaal) 10:00 Ds. N.J.A. van Exel/Den Bosch
15-12-2019 (3e advent) 10:00 Ds. G.J. Smink/Schoonhoven
22-12-2019 (4e advent) 10:00 Ds. D. Smink/Alblasserdam
25-12-2019 (1e Kerstdag) 10:00 Ds. H.P. de Goede/Werkendam
30-12-2019 10:00 Ds. W. van Haften/’s Gravenzande